loading...
Facebookta paylaş

ESKİ HİKAYE DİZİSİ OYUNCULARI - BUĞRA GÜLSOY TRT 1 ESKİ HİKAYE DİZİSİ - ESKİ HİKAYE DİZİSİ KONUSU


trt 1 eski hikaye dizisi,trt 1 eski hikaye,trt bir eski hikaye dizisi ne zaman başlayacak,trt 1 de eski hikaye dizisi oyuncuları,eski hikaye dizisi oyuncu kadrosu,eski hikaye dizisi oyuncusu,buğra gülsoy eski hikaye dizisi,buğra gülsoy yeni dizisi,yeni dizi eski hikaye ne zaman başlayacak,eski hikaye dizisi hangi kanalda,eski hikaye dizisi hangi günler,eski hikaye dizisinde kimler oynayacak ,

TRT 1 ekranlarında yepyeni bir dizi daha başlıyor. Adı daha önceden Mülksüzler diye duyurulan dizinin yeni ismi Eski Hikaye olarak değiştirildi.
Eski Hikaye adlı dizi TRT 1 ekranlarında Eylül ayında yayınlanacak. Dizinin başrol oyuncusu Kuzey Güney dizisinden tanıdığımız Güney karakteri yani Buğra Gülsoy oynayacak.
Başarılı oyuncuyu daha önceden Kuzey Güney dizisinde hırslı ve intikam peşinde olan biri olarak tanımış ve oyunculuğunu beğenmiştik.

Buğra Gülsoy şimdi ise TRT 1 ekranlarında başlayacak olan Eski Hikaye adlı dizide Mete karakterini canlandıracak ve başrol oynayarak Kuzey Güney dizisindeki gibi yine intikam ve hırs dolu olacak.

Eylül ayında başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Eski Hikaye adlı dizinin oyuncuları;


Eski Hikaye Dizisi Oyuncuları;

- Buğra Gülsoy
- Funda Eryiğit (Funda Eryiğit Kimdir Resimleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
- Uraz Kaygılaroğlu
- Damla Debre (Damla Debre Kimdir Resimleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
- Murat Daltaban
- Tuğçe Kumral (Tuğçe Kumral Kimdir Resimleri ve Biyografisi İçin TIKLAYINIZ>>>)
- Ali Barkın Bürkan
- Tayfun Eraslan
- Sermet Yeşil
- Osman Alkaş
- Ferda Işıl
- Songül Sevdik
- Diren Polatoğulları
- Mehmet Esen
- Kazım Sinan Demirer


Eski Hikaye Dizisi Konusu;

TRT'de yeni başlayacak olan Eski Hikaye dizisinin konusu Buğra Gülsoy yani Mete üzerine kurulu olacak. Mete küçüklüğünde psikolojik travmalar geçiren bir gençtir. Mete hayatta tek akrabası olan dayısının öldürülmesi üzerine, dayısının intikamını almak için giriştiği uğraşın ve Mete'nin değişimini anlatacak. Çok hırslı ve cesur olan Mete girdiği hareketli hayatın içinde uğraşışırken karşısına öyle biri çıkar ki olayları bambaşka yerlere götürür.


Eski Hikaye Fragmanı


                    




Dizi Hakkında YORUM Yapabilirsiniz...
Sizce Beğenilir mi Bu Dizi....





eski hikaye dizisi güney,güneyin yeni dizisi,güneyin yeni dizisinin ismi ne,güney hangi dizide oynayacak,güney dizisi ne zaman,güney yeni dizisi eski hikaye,güneyin eski hikaye dizisindeki rolü,güneyin eski hikaye dizisindeki adı ne,güney yeni dizisinde kiminle oynayacak, güney eski hikaye dizisinde kimle başrol oynayacak

Kategori: , , , , , , ,

0 yorum

loading...