loading...
Facebookta paylaş

KURTLAR VADİSİ MARGARET KİMDİR - FUNDA İLHAN KİMDİR - FUNDA İLHAN BİYOGRAFİSİ RESİMLERİ


kurtlar vadisi margaret kimdir, kurtlar vadisi margaret kaç yaşında, kurtlar vadisi margaret resimleri, margaret kimdir, kurtlar vadisi sarışın kadın kim, bugunkihaber.blogspot.com, kurtlar vadisi margaretin gerçek adı, kurtlar vadisi margaret foto galeri, margırıt kimdir, margırıt resimleri, margırıt gerçek adı, kurtlar vadisindeki margırıt gerçek ismi ne, kurtlar vadisindeki margırıt karakteri kim, kurtlar vadisi margırıt karakterinin gerçek adı, kurtlar vadisindeki sarışın kadın kim

Türkiye'nin fenomen dizisi olan ve her hafta soluksuz izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 10 yıldır ekranlarda oymaya devam  ediyor. 10 yıldır dizide canlandıran bir çok karakter olmuştur. Bu sezon 11. sezonu olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin geçen sezon ki, yani 10. sezonunun son bölümlerinde diziye dahil olan isim ise Margaret karakteri oldu.
ABD'li Margaret karakteri olarak diziye giren güzelliği ile dikkat çeken ve oyunculuğu ile adından söz ettirmeye başlayan Margaret kimdir sorusu şu günlerde en çok sorulan sorulardandır. İnternet ortamında ve Google arama motorlarında en çok aranan isim olan Margaret karakteri kimdir sorusu üzerine sizlere bu yazımızda Kurtlar Vadisi Margaret kimdir, Margaret kaç yaşındadır, Margaret gerçek adı nedir gibi soruların cevaplarını paylaşacağız.


Kurtlar Vadisi Margaret Kimdir

Funda İlhan Kimdir.

Funda İlhan, 28 Haziran 1971 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuğu bölümünü 1994 yılında başarı ile bitirdi. Eğitimi bittikten sonra İzmir Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başladı. Ardından Kocaeli B. B. Şehir Tiyatrolarında da görev yaptı.
Güzel oyuncu aynı dönemde ITC'de (Uluslararası Tiyatro Topluluğu) Kadın Oyunları, Othello ve Hayvan Çiftliği'nde yer aldı.
1996-1997 yıllarında ayrıca kendi kurduğu Anadolu Sanat Atölyesi'nde İkili Oyun'da oynadı.
1997 yılında kurucu oyuncu olarak girdiği Kocaeli Büyükşehir Tiyatroları'nda Hamlet, Lysistrata, Üç Kuruşluk Opera, Bir Şehnaz Oyun, bugunkihaber.blogspot.com, Oyunun Oyunu, Bahar Noktası gibi oyunlarda oynadı.
Bu kurumda Töre ve Avluda oyunlarındaki rolleriyle Tüm Bel Sen Halk Jürisi En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü aldı, Rita'daki oyunuyla da halk oylamasıyla belirlenen Kocaeli Oskarları'nda Yılın Sanatçısı seçildi ve Rotary Direklerarası Halk Jürisi En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazandı.Kurtlar Vadisi Margaret Rol Aldığı Diziler

Funda İlhan Rol Aldığı Diziler

2012 Kurt Kanunu (TV Dizisi)
2011 Karakol (TV Dizisi)
2010 Makber (TV Dizisi)
2010 Karadağlar (TV Dizisi)
2008 Ağlamak Yok (TV Dizisi)
2007 Fikrimin İnce Gülü (TV Dizisi)
2007 Oyunlarla Yaşayanlar (TV Filmi)
2005 Gümüş (TV Dizisi)
2005 Ömer Seyfettin: Niçin Zengin Olamamış – Zeytin Ekmek (TV Filmi)
2004 Sayın Bakanım (TV Dizisi)
2003 Mühürlü Güller (TV Dizisi)


Kurtlar Vadisi Margaret Resimleri

Funda İlhan Resimleri

Funda İlhan Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.
Kurtlar Vadisi Margaret Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.

margırıt hangi dizilerde oynamıştır, margırıt kaç yaşındadır, margırıt asıl adı, margırıt türk mü, kurtlar vadisi margırıt türk mü, kurtlar vadisi margırıt yabancı mı, kurtlar vadisi pusu margırıt, kurtlar vadisi margırıt resimleri indir, margırıt foto galeri, bugunkihaber.blogspot.com, kurtlar vadisindeki sarışın kadının ismi ne, kurtlar vadisi sarışın kadının gerçek adı, kurtlar vadisindeki amerikalı sarışın kadının ismi ne, kurtlar vadisindeki amerikalı sarışın kadının gerçek ismi, funda ilhan kimdir, funda ilhan resimleri, funda ilhan biyografi, funda ilhan hayatı, funda ilhan kaç yaşında, bugunkihaber.blogspot.com, funda ilhanın hayatı, funda ilhan resimleri indir, funda ilhan foto galeri, kurtlar vadisi funda ilhan margırıt karakteri, funda ilhan biyografisi, funda ilhan hakkında, funda ilhan nereli, funda ilhan wikipedi, funda ilhan wikipedia bilgileriKategori: , , , , , , ,

0 yorum

loading...