loading...
Facebookta paylaş

KÜÇÜK AĞA 8.BÖLÜM FRAGMANI İZLE-KÜÇÜK AĞA YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KÜÇÜK AĞA  DİZİSİNİN KONUSU:

Kanal D'nin Salı akşamları vazgeçilmez dizisi haline gelen Küçük Ağa sevenleriyle bu haftada  kaldığı yerden devam ediyor 8 bölümüyle ekranlarda yerini alacak.Başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi yer aldığı yeni dizisi “Küçük Ağa”, Salı akşamı (18 Mart) saat 20.00’de 8. bölümü ile ekrana gelecek.
Yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aysun Akyüz-Erol Özlevi’nin yaptıkları, senaryosunu da Ahmet Yurdakul-Ozan Yurdakul-Sinan Yurdakul’un kaleme aldıkları “Küçük Ağa” komik ve eğlenceli hikayesi ile dikkatleri çekiyor.Dizinin konusuna bakacak olursak:
 İstanbul'un görmüş geçirmiş varlıklı ailesinin kızı Sinem (Birce Akalay) ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali (Sarp Levendoğlu), 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır. Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin fark etmediği bir ilgiye sahiptir. Ali de yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır. Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyeli yüksek olan 6 yaşında Mehmet Can (Emir Berke Zincidi), anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır. Küçük Ağa, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışan, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.
KÜÇÜK AĞA 8.BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ
   
Küçük Ağa, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kanal D canlı olarak ekrana geldi. Küçük Ağa seyircisini yine ekran başına kilitledi. Peki Kahramanımız Küçük Ağa Mehmetcan tehlikeden kurtulabildi mi? Küçük Ağa merak edilen son bölümü bugunkihaber.blog.spot.com
Küçük Ağa dizisi Salı günü yeni bölümüyle bizlerle olacak.Bu bölümde de Mehmetcan yine başını derde sokuyor.Küçük Ağa'nın son bölümünde Kaçışları ile yürekleri ağızlara getiren Mehmetcan, kendini büyük bir tehlikenin içerisinde buluyor.
Mehmetcan'ın okuldaki haylazlıklarının sonucunda Nur Hanım ve Sinem, özel ders konusuna devam ederler. Mehmetcan ise hocaları ders verdiklerine pişman eder ve Nur Hanım'ı çileden çıkartır.Ali ve Sinem arasındaki Mehmetcan kavgası da son sürat devam etmektedir. Mehmet Ağa'nın sürprizi herkesi sevindirir. Mehmetcan'ın kaçışları ise yine yürekleri hoplatır.

KÜÇÜK AĞA 8.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

                                         


Küçük Ağa 8. bölüm izle, Küçük ağa son bölüm izle, Küçük Ağa yeni bölüm izle, Küçük Ağa tek parça izle, Küçük Ağa full izle, Küçük Ağa canlı izle, Küçük Ağa seyret, Küçük Ağa dizisi izle, Küçük Ağa dizisi seyret, Küçük Ağa kanal d izle, 18 Mart 2014 Salı,Sinem ve Ali aşkı ne olcak,Melis Hamile mi,18 mart salı günü küçük Ağa fragmanı,Mehmetcanın derdi ne? aLİ Sinemin evine mi yerleşti,Mehmetcanın yeni planları nelerdir?

Kategori: , , , , , , ,

0 yorum

loading...