loading...
Facebookta paylaş

AVEA WOOPS NEDİR NASIL GEÇİLİR KAÇ PARA - AVEA WOOPS ÖZELLİKLERİ NELER


avea,avea woops nedir,avea woops nasıl yapılır, woops için neler gerekli,avea nedir, woops nerden çıktı,avea woops fırsat,woopsa üye nasıl olunur, avea woops geçiş koşulları,avea woops nasıl yapılır, 
woops özellikleri,şartları nelerdir,avea iletişim hizmetleri,aveanın avantajlı yönleri nelerdir,Avea yine birbirinden güzel fırsatlarla halkını nabzını yoklamaya devam ediyor.Avea mobil iletişim müdürnün açıklamasına göre, satış ve müşteri hizmetleri alanında verilen Stevie Awards ödülleri 21 Şubat'ta Las Vegas'ta düzenlenen bir galayla 8'inci kez sahiplerini buldu. Avea da "Yılın Müşteri Hizmetleri Lideri" kategorisinde Gümüş Stevie Ödülü, "Yılın Müşteri Hizmetleri Merkezi" kategorisinde ise Bronz Stevie Ödülü'nün sahibi oldu.Hem teknolojie hemde çalışanlarına yaptıkları  karşılığını bu ödüllerle aldıklarını bildiren Onat, "Müşterilerimiz bizimle ayda yaklaşık 19 milyon temas kuruyor. Bu temasları dikkatlice ve detaylıca analiz edip müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde okumaya gayret ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Müşterilerine tüm kanallardan kaliteli, hızlı, proaktif ve değer yaratan bir deneyim yaşatmaya odaklı vizyonları olduğunu aktaran Onat, bu vizyonlarının iki temel noktasının teknoloji ve insan olduğunu kaydetti.
Avea 2013 yılında Türkiye Çağrı Merkezi ödüllerinde ''En İyi Çağrı Merkezi'' ve ''Sosyal Medyada En İyi Müşteri Yönetimi'' kategorisinde birincilik ödülü "En iyi Müşteri Deneyimi" kategorisinde ise "En Övgüye Değer" ödülünü almıştı.


AVEA WOOPS NEDİR İNCELEYELİM;

Bu kampanyaya kimsenin hayır diyemeyecegi bi kampanya geliyor.çünkü böyle kampanya görülmedi hiç biyerde mübalağasız fırsatlarıyla sizlerle.Her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB’lık her şey dahil paket ayda sadece 23 TL! Üstelik hem faturalı hem de faturasız!Yeni yıl kampanyası herkese kutlu olsun.


*Ne alırım ne kadar öderim?

Faturasızlarda ve faturalılarda 23 TL ödenir.
Her yöne 500 dk, her yöne 5000 sms, 2 gb ,internet
Faturasızlarda ;
SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yaz 4545'e gönderiyorsunuz.
Faturalılarda  ;
YENIYIL yaz 4545'e gönderiyorsunuz.

KAMPANYA KAPSAMI VE GEÇERLİLİK DETAYLARI


 • Kampanyadan yararlanmak için S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıtlı olmak gereklidir. Tarifeye kayıt olduktan sonra 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermek gerekmektedir. Yeni Yıl kampanyasına kayıt olmak için ise YENIYIL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermek gerekmektedir. Kampanyaya Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir. Kampanya kaydı gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilmektedir.
 • Kampanyaya katılım ilk 60.000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Woops üyeleri yararlanabilmektedir. Woops üyesi olmayan müşterilerin üye olmak için WOOPS yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • 12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeyen müşterilere taahhütsüz aylık ücret üzerinden kampanya kapsamındaki indirim uygulanmaktadır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilere  12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücret uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri ve ek internet avantajı kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır..
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS, internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda silinmektedir. Dakika, SMS ve internet avantajı başka bir hatta transfer edilememektedir.
 • Hattın iptal olması ya da faturalıdan faturasıza geçilmesi durumunda kampanya kapsamındaki aylık ücret indirimleri ve ek internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda iptal edilmektedir
 • Faturalıda Hepsi Var Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz Woops Yeni Yıl Kampanyasından yararlanamayacaktır. Aynı şekilde Woops Yeni Yıl Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz de Faturalıda Hepsi Var Kampanyasından yararlanamayacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya bitiş tarihi 31 Mart 2014’tür.
Kategori: , , , , ,

0 yorum

loading...