loading...
Facebookta paylaş

DIM DIM YAR ŞARKISI DİNLE - AHMET KURAL DÜĞÜN DERNEK FİLMİ DIM DIM YAR ŞARKISI SÖZLERİ


ahmet kural dım dım yar şarkısı dinle, düğün dernek filmi ahmet kuralın söylediği şarkı, ahmet kural murat cemcir dım dım yar şarkısı, dım dım yar şarkısı sözleri, yatsıya kadar bekledim gözlerimi yumdum yar şarkısı, ahmet kural murat cemcir dım dım yar şarkısı,


Düğün Dernek adlı sinema filmleri ile yine sevenlerini kahkahaya boğacak olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi 6 Aralık'ta çıkacak olan Düğün Dernek adlı sinema filmleri ile sevenlerini şimdiden meraklandırmayı başardılar.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni filmi Düğün Dernek film fragmanını yayınlayarak sevenlerini heyecanlandırmayı ve bekleyiş içine girmelerini sağladılar. Düğün Dernek film fragmanı video sitelerinde en çok izlenen video olurken Ahmet kural ve Murat Cemcir'in birlikte söyledikleri Dım Dım Yar şarkısı ile büyük ilgi topladılar.

Sizlere bu yazımızda Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in birlikte söyledikleri Entarisi Dım Dım Yar şarkılarını ve Dım Dım Yar şarkı sözleri paylaşacağız.


Düğün Dernek Filmi Dım Dım Yar Şarkısı Dinle


                            Düğün Dernek Filmi Dım Dım Yar Şarkı Sözleri


Entarisi dım dım yar
Gelir diye umdum yar
Yatsıya da bekledim
Gözlerimi yumdum yar

Hımı hımı hım hım hım hım yar
Vıyı vıyı vıy vıy vıy vıy vıy yar
Hımı hımı hım hım hım hım yar
Vıyı vıyı vıy vıy vıy vıy vıy yar


Entarisi Tire’den
Su doldurur dereden
Tek canımız sağ olsun
Malı veren Yaradan

Hımı hımı hım hım hım hım yar
Vıyı vıyı vıy vıy vıy vıy vıy yar
Hımı hımı hım hım hım hım yar
Vıyı vıyı vıy vıy vıy vıy vıy yarDım Dım Şarkısı Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.

işler güçler ekibi yeni filmlerinin adı, ahmt kural ve murat cemcirin yeni filmde söyledikleri şarkı, ahmet kural dım dım yar dinle, düğün dernek filmi dım dım yar şarkısı dinle, düğün dernek-dım dım yar şarkısı, entaresi dım dım yar gelir diye umdum yar şarkısı


Kategori: , , , , ,

0 yorum

loading...