loading...
Facebookta paylaş

TV 8 7 ŞUBAT BU TARZ BENİM KİM ELENDİ


TV 8 BU TARZ BENİM ELENEN KİM OLDU


Tv 8'de her gün artan heyecanlı yarışma Bu Tarz Benim eleme gecelerinde yaşanan heyecan ve marak konusu olmaya devam ediyor. Sevilen yarışmada her hafta olduğu gibi bu haftada elenen bir yarışmacı belirlenecek.

Sevilen yarışma Şhow TV'den alınarak TV 8'e taşındı. TV 8 ekranlarında her hafta için yaşanan eleştireler ardından Cumartesi geceleri ise elenen isim belirtilmektedir. Bu haftada elenen ismi belirlemek için heyecanlar dorukta.

İzlenmeyi başaran yarışmada, Jüri üyeleri ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve sunucu olarak yer alan Öykü Serter gibi önemli isimler yer alarak yarışmaya heyecan vermekte. Bu hafta Jüri üyelei tarafından elenecek isim ise bi hayli izleyicileri tarafından merak edilmektedir.

Sizlerde Bu Tarz Benim yarışmasının izleyiciseniz, merak edilen elenen isim ve hafta için yaşanan gelişmeleri sizlerle beraber okuyalım.

TV 8'de yaşanan heyecan yarışması tüm hızıyla devam etmekte, her hafta için yeni kıyafetler giyerek Jüri tarafından yıldız almaya çalışırlar ve bu haftada tarışma ve heyecanla geçen yarışmanın bu haftaki elenen ismi sizlerle beraber görelim.

Her hafta içi izleyicileri ile buluşan Bu Tarz Benim yarışmasında bu haftada 7 Şubat günü belli olacak. Sizlerle belirlediği anda burada paylaşarak bilgilendireceğiz.

                 7 ŞUBAT BU TARZ BENİM ELENEN İSİM . . . . . . . OLDUHer hafta içi bir birinden güzel kıyafetler giyere jüri karşısına çıkan 13 güzel yarışmacı, bu hafta yaşadıkları olayları ve elenme gecesinde olanları sizle güncel olarak beraber olacağız.bu tarz benimde dün kim elendi, bu tarz benim 2. sezon eleme gecesi, tv 8 bu tarz benim, bu tarz benim 7 şubat cumartesi elenen kim oldu, bu tarz benimde elenen isim kim oldu, 7 şubat bu tarz benim eleme gecesi kıyaferleri, bu tarz benim tv 8 eleme gecesi, 7 şubat elenme gecesi neler oldu, bu tarz benim 7 şubat kim elendi, bu tarz benim tv 8 kim elendi,


Kategori: , , , , , ,

0 yorum

loading...