loading...
Facebookta paylaş

ASLA VAZGEÇMEM DİZİSİ YAĞIZKAN DİKMEN KİMDİR?


Yağızkan Dikmen Biyografisi
Show TV'de yayın hayatına başlayan Asla Vazgeçmem Dizisi oyuncusu olan Yağızkan Dikmen 23 Ocak 1988 yılında (27 yaşında) İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Kendisi Haliç Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Son dönemlerde rol aldığı dizilerde başarısını göstererek seyircilerin beğenisini kazanmıştır. Diğer rol aldığı diziler aşağıdaki gibidir;

  • Cinayet
  • Ağır Roman Yeni Dünya
  • Asla Vazgeçmem
Yağızkan Dikmen, Yağızkan Dikmen kimdir, Yağızkan Dikmen biyografisi, Asla Vazgeçmem Dizisi Yağızkan Dikmen, Yağızkan Dikmen Hayatı, Yağızkan Dikmen Rolleri, Yağızkan Dikmen DizileriAyrıca Güzel Günler Göreceğiz adlı sinema filminde de rol almıştır. "O" ve "Zamansız" isimli kısa sinema filmlerinde de kendisini izlemiştik. "Aykırı İkili" ve "Shakespeare’in Cadıları" isimli tiyatro oyunlarında da oynamıştır.


Yağızkan Dikmen

Kanal D'de yayınlanan Cinayet dizisinde kendisi büyük ölçüde gösteren ve Şu anda Show TV'de yayınlanan Asla Vazgeçmem Dizisi'nde oynayan Yağızkan Dikmen büyük bir beğeni ile izlenmektedir. Kendisi hakkında yorumlarınız var ise sayfamızın alt tarafında bulunan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
Kategori: , ,

0 yorum

loading...