loading...
Facebookta paylaş

KANAL D TAKİP YARIŞMASI - TAKİP YARIŞMASI BAŞVURU FORMU DOLDUR


Kanal D'nin Yeni Takip Yarışması 


Kanal D de yayınlanacak Takip adlı yarışma önümüzdeki hafta başlıyor. “Takip” adlı sıra dışı, heyecan ve mücadele dolu yepyeni bir bilgi yarışması başlıyor. Kanal D ekranlarında başlayan bomba gibi gelen yeni yarışma TAKİPdikkat çekeceğe benziyor. Kanal D TAKİP yarışmasının sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu yapacak yeni bir bilgi yarışması 'Takip' 9 Nisan Çarşamba akşamı saat 23.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

İngiltere’nin ve Amerika’nın tam 7 sezondur en çok izlenen bilgi yarışması olan “The Chase”, şimdi de Türkiye’de ve Takip adı ile Kanal D’de ekrana gelecek.
“Takip”de herkesin yenmesi gereken tek bir kişi var.

Takip’de, bilgisine ve kendine güvenen yarışmacılar takım halinde, yenilmez, çok bilgili, soğukkanlı ve kararlı tek bir kişinin, “Üstad”ın karşısında durmaya çalışıyor. Yarışmacıların doğru bildiği her soru onları para ödülüne bir adım daha yaklaştırırken, Üstad, verdiği doğru cevaplarla yarışmacıları yakalarsa, oyun bitiyor. Yenilmez Üstad’ı yenen ise büyük ödülü kazanıyor. Kıyasıya bir rekabete sahne olacak “Takip”in her anı gerilim, her anı heyecan dolu.TAKİP YARIŞMASI BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ>>>

İngiltere’nin ve Amerika’nın tam 7 sezondur en çok izlenen bilgi yarışması olan Takip'de, bilgisine ve kendine güvenen, birbirini hiç tanımayan 3 yarışmacı; yenilmez, çok bilgili, soğukkanlı ve kararlı tek bir kişinin, Üstad' ın karşısında takım olarak durmaya çalışıyor.

Yarışmacıların doğru bildiği her soru onları para ödülüne bir adım daha yaklaştırırken, Üstad, verdiği doğru cevaplarla yarışmacıları yakalarsa, oyun bitiyor. Yenilmez Üstad’ı yenen ise büyük ödülü kazanıyor.

Yenilmez  Üstad kimdir?

Muhsin Divan, nam-ı diğer Üstad. Katıldığı yarışmalardan şu ana kadar 500 bin TL’nin üstünde para ödülü kazanmış bir şampiyon.  Eğitim veren ödüllü bir fotoğrafçı, kitap kurdu ve gezgin. Ayrıca meraklı bir koleksiyoner.  Üstelik de çok iddialı.  Öyle ki, tüm yarışma severlere ve ekran başındaki izleyenlere meydan okuyor.  Kendini yenilmez görüyor ve herkesi düelloya davet ediyor.
kanal D,Takip yarışma başvuru formu? yeni yarışma programları, takip yarışması ne zaman?takip yarışması hangi saatte? takip yarışması hangi günler? takip yarışması nasıldır? takip yarışması başvuru formu? takip yarışması sunucusu kimdir? takip yarışması başvuru formu doldurma şartları nelerdir? takip yarışmasına nasıl katılabilirim? kanal d takip yarışması başvuru formu doldur, kanal d takip yarışması, 

Kategori: , , , , , ,

0 yorum

loading...