loading...
Facebookta paylaş

GÜNEŞİ BEKLERKEN 15. BÖLÜM FRAGMANI - GÜNEŞİ BEKLERKEN 15. BÖLÜM 6 EKİM PAZAR - GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ FRAGMAN


güneşi beklerken dizisi yeni fragmanı, güneşi beklerken dizisi 15. bölüm fragmanı, 15.bölüm güneşi beklerken dizisi fragmanı, güneşi beklerkende bu hafta, güneşi beklerken dizisi bu haftaki fragmanı, güneşi beklerken 15. bölüm fragmanı izle, güneşi beklerken 15. bölümde neler olacak, güneşi beklerken 15. bölüm özeti, güneşi beklerken 15. bölüm fragmanı, güneşi beklerken 15. bölüm fragmanı izle, güneşi beklerken 6 ekim 2013 pazar


Kanal D ekranlarının sevilen ve vazgeçilmez dizisi olan Güneşi Beklerken tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta yeni bölümleri ile ekranlarda olan sevilen dizi Güneşi Beklerken bu hafta da heyecan dolu olacak.

Salı akşamları sevenlerini karşısında olan dizi Güneşi Beklerken dizisi artık Pazar günleri ekranlara geliyor, Güneşi Beklerken adlı sevilen dizi 15. bölüm ile 6 Ekim Pazar akşamı saat 20:00'de sevenlerinin karşısında olacak. Güneşi Beklerken dizisi yeni bölümü 15. bölüm ile 6 Ekim Pazar akşamı sevenleri ile buluşacak.

Sizlere bu yazımızda Güneşi Beklerken dizisi yeni bölüm olan 15. bölüm fragmanını paylaşacağız. Yazımızın devamında ise hem fragmanı izleyebilir hemde Güneşi Beklerken dizisi 15. bölüm hakkında bilgiye sahip olabilir ve Güneşi Beklerken 15. bölüm özetini bulabilirsiniz.


İşte Güneşi Beklerken 15. Bölüm Fragmanı                                           


Güneşi Beklerken 14. Bölüm Özeti

Güneşi Beklerken 14. Bölümde Neler Oldu.

Kerem her ne kadar Zeynep’ten kaçmaya çalışsa da bunu başaramıyor ve ikili okulun deposunda kilitli kalıyor. Demet ile Zeynep’in arasını düzeltmek için devreye Cihan girer. Cihan’ın davranışlarındaki bu değişiklik Zeynep’e garip gelir. Jale’nin Cihan’a yeni bir mektup yazdığını öğrenen Demet, fena köpürür. Üstelik Cihan’ın mektubu okuyup okumadığından da emin olamazlar. Cem ise, rengini iyice belli eder. Tülin sandığından daha büyük bir belaya bulaşmıştır.

Kerem’in havai fişekleri kendisine yardım için hazırlamadığını öğrenen Barış, onunla konuşmaya gider. İki kardeş gibi yakın arkadaşın arası ilk kez açılır. Kerem’e destek olmak isteyen Can, ona; Barış’a, Zeynep’e aşık olduğunu itiraf etmesi konusunda baskı yapar. Kerem’e inat Barış ise, Zeynep ile daha fazla ilgilenmeye başlar. Flörtlerinin 1. ayı için sürpriz hazırlar. Zeynep de altta kalmak istemez. Okuldaki gizli yerlerinde ona hoşuna gidecek bir şey planlar. Ancak Cihan Hoca’nın ondan bir müsabaka için kan testi istemesi planlarını bozar. Zeynep, Kerem’den yardım ister. Kerem, Barış için yardımı kabul eder.

Barış’a Yağmur ile buluşmak için not gönderen Zeynep, Cihan Hoca ile hastaneye gider. Kerem ise Zeynep’in istediklerini almakla meşgul olur. Kan aldırmaktan korkan Zeynep’e Cihan destek olur. Hatta o da aldırır. Kerem ile Zeynep okulda buluşurlar. Ancak olaylar hiç beklenmediği gibi gelişir ve ikili okulda kilitli kalır. Kerem, Zeynep’ten ne kadar kaçmaya çalışsa da, kader onları bir araya getirmektedir. Ancak ikilinin yokluğu çabuk anlaşılır. Üstelik birlikte oldukları da ortaya çıkınca işler daha da karışır. Cihan’ın davranışlarından şüphelenen Demet, Murat sayesinde onun DNA testi yaptırdığını öğrenir.
Barış ile arasını düzeltmek isteyen Kerem, beklenmedik bir karar alır. Bunu açıklamak için de Barış ve Zeynep’in buluştuğu kafeye gider. Kerem beklenmedik sürprizi ile ikisini de çok şaşırtmayı başarır.
Güneşi Beklerken Dizisi Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.
Güneşi Beklerken 15. Bölüm Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz.


güneşi beklerken dizisi 15. bölüm, güneşi beklerken dizisi 15. bölümde neler olacak bu hafta, bu hafta güneşi beklerken hangi gün, güneşi beklerken dizisi ne zaman, güneşi beklerken dizisinin yeni günü ne zaman, güneşi beklerken ne zaman yayınlanacak, güneşi beklerken hangi güne alındı, güneşi beklerken yeni bölüm hangi gün saat kaçta, güneşi beklerken günü mü değişti, güneşli beklerken bu hafta hangi gün oynayacak, güneşi beklerken 15. bölüm ne zaman, güneşi beklerken 15. bölüm hangi gün olacak, güneşi beklerken hangi güne alındı, güneşi beklerken dizisi 15. bölüm fragmanı izle, 15. bölüm fragmanı güneşi beklerken, güneşi beklerken 15. bölüm fragman, güneşi beklerken bu haftaki fragmanı, bu haftaki güneşi beklerken 15. bölüm fragmanı, güneşi beklerken 15. bölümde neler olacak, güneşi beklerken 15. bölüm, güneşi beklerken yeni bölüm izle 6 ekim, güneşi beklerken yeni bölümü 6 ekim izle

Kategori: , , , , ,

0 yorum

loading...