loading...
Facebookta paylaş

GÜNEŞİ BEKLERKEN 14. BÖLÜM FRAGMANI - GÜNEŞİ BEKLERKEN 14. BÖLÜM 29 EYLÜL PAZAR - GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ FRAGMANgüneşi beklerken dizisi yeni fragmanı, güneşi beklerken dizisi 14. bölüm fragmanı, 14.bölüm güneşi beklerken dizisi fragmanı, güneşi beklerkende bu hafta, güneşi beklerken dizisi bu haftaki fragmanı, güneşi beklerken 14. bölüm fragmanı izle, güneşi beklerken 14. bölümde neler olacak, güneşi beklerken 14. bölüm özeti,


Kanal D ekranlarının sevilen ve vazgeçilmez dizisi olan Güneşi Beklerken tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta yeni bölümleri ile ekranlarda olan sevilen dizi Güneşi Beklerken bu hafta da heyecan dolu olacak.

Salı akşamları sevenlerini ekrana kilitleyen Güneşi Beklerken dizisi artık Pazar günleri ekranlara gelecek, Güneşi Beklerken adlı sevilen dizi 14. bölüm ile 29 Eylül Pazar akşamı saat 20:00'de sevenlerinin karşısında olacak. Güneşi Beklerken dizisi yeni bölümü 14. bölüm ile 29 Eylül Pazar akşamı sevenleri ile buluşacak.

Sizlere bu yazımızda Güneşi Beklerken dizisi yeni bölüm olan 14. bölüm fragmanını paylaşacağız. Yazımızın devamında ise hem fragmanı izleyebilir hemde Güneşi Beklerken dizisi 14. bölüm hakkında bilgiye sahip olabilir ve Güneşi Beklerken 14. bölüm özetini bulabilirsiniz.


İşte Güneşi Beklerken 14. Bölüm Fragmanı                                         

Güneşi Beklerken 13. Bölüm Özeti

Annesinden sorularına cevap alamayan Zeynep çok değişiyor. Eski Zeynep gidiyor ve yerine isyankar, asi bir Zeynep geliyor. Tayfun ile konuşan Cihan duydukları karşısında çok şaşırmıştır. Peki, Zeynep’in babası Tayfun değil ise kimdir? Bu soru kafasını kurcalayan Cihan’ın aklına Zeynep’in gerçek babasının kendisi olma ihtimali ilk kez gelir. Demet ile Zeynep’in arası da çok gergindir.
Annesi ile konuşmayan Zeynep tamamen değişmiştir. Saçını okul kurallarına aykırı boyadığı yetmezmiş gibi, hocalarla da takışıp disipline gönderilir. Zeynep’in bu davranışlarına nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemeyen Barış, Kerem ile konuşur. Herkes akıl verirken, Zeynep’i gerçekten tek anlayan Kerem’dir. Barış’ın öğretmen tavrından sıkılan Zeynep, içindeki sıkıntıyı atmak için Kerem ile takılmaya karar verir. İkili Zeynep’in isteği üzerine bar bar gezerler. Ancak kafası fena bozuk olan Zeynep, her gittiği yerde olay çıkartarak Kerem’e zor anlar yaşatır.
Hastaneden taburcu olan Melis’i psikoloğa götüren Tülin’i, Cem bir türlü rahat bırakmaz ve ısrarla arar. İlgisine karşılık göremeyince de Cem’den Tülin’e hiç beklemediği ve onu çok zor durumda bırakacak bir mesaj gelir. Kerem’in hastanede kendisine gösterdiği yakınlıktan umutlanan Melis, onunla baş başa kalmanın yollarını arar. Cihan, Demet’e; Zeynep’in babasının gerçekte kim olduğunu sormaya gider. Zeynep’in gönlünü almak için elinde çiçekle kapısında gelen Barış, ummadığı bir manzara ile karşılaşır.Güneşi Beklerken Dizisi Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.
Güneşi Beklerken 14. Bölüm Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz.

güneşi beklerken dizisi 14. bölümde melis ölüyor mu, güneşi beklerken dizisi 14. bölümde neler olacak bu hafta, bu hafta güneşi beklerken hangi gün, güneşi beklerken dizisi ne zaman, güneşi beklerken dizisinin yeni günü ne zaman, güneşi beklerken ne zaman yayınlanacak, güneşi beklerken hangi güne alındı, güneşi beklerken yeni bölüm hangi gün saat kaçta, güneşi beklerken günü mü değişti, güneşli beklerken bu hafta hangi gün oynayacak, güneşli beklerken 14. bölüm ne zaman, güneşi beklerken 14. bölüm hangi gün olacak, güneşi beklerken hangi güne alındı, güneşi beklerken dizisi 14. bölüm fragmanı izle, 14. bölüm fragmanı güneşi beklerken, güneşi beklerken 14. bölüm fragman, güneşi beklerken bu haftaki fragmanı, bu haftaki güneşi beklerken 14. bölüm fragmanı, güneşi beklerken 14. bölümde neler olacak, güneşi beklerken 14. bölüm

Kategori: , , , , ,

0 yorum

loading...