loading...
Facebookta paylaş

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN - KURBAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN - KURBAN BAYRAMI TATİLİ 9 GÜN OLACAK MI?


kurban bayramı ne zaman, kurban bayramı hangi gün, kurban bayramı ne zamana geliyo, kurban bayramında kaç gün tatil olacak, bugunkihaber.blogspot.com, kurban bayramı tatili belli oldu mu, kurban bayramı tatili 9 gün mü, kurban bayramı tatilinin 9 gün olması belli oldu mu, kurban bayramı hafta içine mi geliyor, 

Kurban Bayramının yaklaştığı şu günlerde akıllara gelen ilk soru kaç gün tatil olacağı sorusudur. Ramazan Bayramı hafta içine denk gelmişti ve kimse hayal ettiği 9 gün tatili bulamamıştı.

Şu günlerde ise Kurban Bayramı tatili hayalleri kuranlara iyi bir haber vermek istedik. 

Kurban bayramı ne zaman, Kurban bayramı hangi gün, bugunkihaber.blogspot.com, Kurban bayramı hafta içine mi denk geliyor, kurban bayramı kaç gün tatil olacak gibi soruların sorulması ve merak edilmesi üzerine Kurban bayramının ne zaman olduğu ve Kurban bayramında kaç gün tatil olacağı konusunda bilgi vermek istedik.

Bu sene Kurban Bayramı hafta başına denk geliyor 14 Ekim Pazartesi Arefe günü olması dolayısı ile o günün de tatil olup 9 gün tatile bağlanması ve bugunkihaber.blogspot.com, Kurban bayramı tatilinin 9 gün olma olasılığı yüksek olarak görünüyordu ve beklenen oldu. 14 Ekim arefe gününde tatil kabul edilmesi ile birlikte Kurban Bayramı tatili 9 gün olarak bildirildi.

Kurban Bayramının Tarihleri şöyle; 


Kurban Bayramı Ne Zaman

Kurban Bayramı Arefe  : 14 Ekim Pazartesi 
Kurban Bayramı 1.Gün : 15 Ekim Salı
Kurban Bayramı 2.Gün : 16 Ekim Çarşamba
Kurban Bayramı 3.Gün : 17 Ekim Perşembe
Kurban Bayramı 4.Gün : 18 Ekim Cuma


Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması nedeniyle herkese, şimdiden iyi tatiller ve iyi bayramlar diliyoruz.
Kurban Bayramı programlarınızı 9 gün olarak yapmaya başlayabilirsiniz.

Kurban Bayramı Tatili Hakkında YORUM Yapabilirsiniz...kurban bayramında dokuz günmü tatil, kurban bayramında kaç gün tatil olacak, bugunkihaber.blogspot.com, kurban bayramı tatili, kurban bayramı tatili 9 gün, kurban tatili 9 gün mü, bayramda 9 gün mü tatil, kurbanda 9 günmü tatil olacak, kurban bayramında tatil kaç gün, kurbanın tatili kaç gün, kaç gün kurban bayramı tatili olacak, kurban bayramındaki tatil kaç gün, bugunkihaber.blogspot.com, kurban bayramı hangi gün başlıyor, kurban bayramı kaç gün, kurban bayramı 4 günmü, kurban bayramı 3 günmü,


Kategori: , , , , , ,

4 yorum:

  1. işte bu güzel haber

    YanıtlaSil
  2. süper ya yıllık izin gibi bişey olmuş :))

    YanıtlaSil
  3. çok iyi geldi

    YanıtlaSil

loading...