loading...
Facebookta paylaş

CEM YILMAZ YENİ İŞ BANKASI REKLAMI - CEM YILMAZ TRENLİ İŞ BANKASI REKLAMI İZLE


cem yılmaz, cem yılmazın yeni reklamı, cem yılmaz iş bankası reklamı izle, cem yılmazdan yeni iş bankası reklamı izle, bugunkihaber.blogspot.com, cem yılmaz trenli iş bankası reklamı izle, trenli cem yılmaz reklamı,

Türkiye'nin ünlü komedyeni Cem Yılmaz her yaptığı ve her söylediği ile sevilmeye ve ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sayısız gösteri yapan ve uzun yıllar bu işi devam ettiren ünlü komedyen gösterilerden sonra sinema bugunkihaber.blogspot.com, filmleri ile karşımızda olmaya başladı, ve bu işi de başarılı bir şekilde yaparak, sıra reklam filmlerine geldi.

Oynadığı bir çok reklam filmlerinde gösteri ve film tadında görüntüler sunan Cem Yılmaz, Türkiye İş Bankası reklamları ile de gündeme gelmiştir. İş Bankası için bir çok reklam filmi çeken Cem Yılmaz, şu günlerde yeni İş Bankası reklamı ile tüm kanallarda yerini almış ve çok sevilen bir reklam filmi olmuştur.

Cem Yılmaz yeni İş Bankası reklamında trende yolculuk yapar ve yanına 3 çocuk gelir. Gazete satan çocuk Cem Yılmaz'a çay verir. bugunkihaber.blogspot.com, Cem  Yılmaz parasını verir ve para üstü beklerken çocukların kaçtığını düşünen yaşlı adam ve Cem Yılmaz birden çocuklar gelir ve İş Bankası yatırımlarından bahsederler.


İşte Cem Yılmaz Yeni İş Bankası Reklamı                           
Reklamı Beğendiniz mi?
Reklam Hakkında Görüşlerinizi Yazabilirsiniz.


cem yılmazın yeni reklamını izle, cem yılmaz iş bankası yeni reklam izle, cem yılmaz iş bankası tren reklamı, cem yılmaz tren reklamının konusu, cem yılmaz ne reklamı çekti, bugunkihaber.blogspot.com, cem yılmazın yeni reklamı neyin reklamı, cem yılmaz neyin reklamında oynuyor, cem yılmazın oynadığı reklam ney,Kategori: , , , , , ,

0 yorum

loading...