loading...
Facebookta paylaş

KURT SEYİT VE ŞURA ÖPÜŞME SAHNESİ İZLE - KURT SEYİT VE ŞURA


1.bölüm öpüşme sahnesi mi,ilk bölümden öpüşmek mi,kurt seyit ve şura öpüşme sahnesi çok konuşulacak mı ,2 bölümde de öpüşecekler mi,kurt seyitin öpüşme anı,şura heyecanlandı mı, geceye damga vuran sahne nedir,kurt seyit ve şura öpüşme sahnesi izle,star tv izle.KURT SEYİT VE ŞURA 1.BÖLÜM ÖPÜŞME SAHNESİ
Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerde oynadığı, televizyon izleyicisinin merakla beklediği Kurt Seyit ve Şura geçen akşam izleyiciyle buluştu.Nermin Bezmen'in aynı isimli romanından uyarlanan ve Star TV'de yayınlanmaya başlayan dizinin ilk bölümünde, Kurt Seyit ve Şura'nın öpüşme sahnesi izleyiciyi ekrana kilitledi. Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah gerek gösterdikleri performans gerekse fiziksel görüntüleriyle sosyal medyadan övgü ve beğeni aldılar. Nermin Bezmen’in aynı isimli romanından uyarlanan ve Star TV’de yayınlanmaya başlayan dizinin ilk bölümünde, Kurt Seyit ve Şura’nın öpüşme sahnesi izleyiciyi ekrana kilitledi. Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah gerek gösterdikleri performans gerekse fiziksel görüntüleriyle sosyal medyadan övgü ve beğeni aldılar.

Kurt Seyit Ve Şura dizisinin 1. bölümünde Seyit ve Şura'nın öpüşme sahnesi oldu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Zeynep Farah Abdullah'ın yeni dizisi Kurt Seyit ve Şura dizisi 1. bölüm bu sahne ile çok konuşuldu.Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kurt Seyit ve Şura dizisinin ilk bölümünde saflığın ve güzelliğin timsali olan Şura ile gözü pek yiğit bir üst teğmen olan Kurt Seyit izleyiciyiler tarafından büyük bir beğeni topladı. Kurt Seyit ve Şura dizisinde Çarın himayesi altında etkili bir asker aynı zamanda çapkınlığıyla nam salmış Kurt Seyit ile genç kızlığa yeni adım atan ve ilk balosuna katılan Şura'nun birbirlerini ilk görüşte aşık olmaları onları Rusya'dan İstanbul'a uzanan bir aşkın kahramanları yapar. Dizide birbirlerine aşık olan Kurt Seyit ile Şura'nın aşk dolu öpüşmesi geceye damga vurdu. İşte Kurt Seyit ve Şura dizisinin ilk bölümünde izleyiciyi ekran başına kilitleyen o sahneler.. İşte Kurt Seyit ve Şura..

KURT SEYİT VE ŞURA 1.BÖLÜM ÖPÜŞME SAHNESİ İZLE

                                         

Kategori: , , , , ,

1 yorum:

  1. dizi hiç güzel degildi beklediğim gibi çıkmadı

    YanıtlaSil

loading...