loading...
Facebookta paylaş

FATİH HARBİYE 29. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - FATİH HARBİYE 28 BÖLÜM İZLE


FATİH HARBİYE 29.BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ

Show Tv'nin sevilen dizisi Fatih Harbiye izleyenlerini yine sürpriz gelişmelerle bıraktı. Sevilen Dizinin başrollerinde Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün oynadığı dizi oldukça heyecanla beklediğimiz bir dizi oldu. Konusu, Genç bir kızın, Türk toplumunun batı medeniyetlerinden etkilendiği Tanzimat döneminde, doğu-batı kültürleri arasında bir seçim yapmak zorunda kalmasdır. Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu dikkatleri üzerine çekmektedir.Fatih Harbiye dizisi yine ekranlarını izleyenlerin soluğunu kesecek bu haftada izleyenlerini sevindiriyor. Bizde Fatih Harbiye dizisinin Fragmanını ve özetinin sizler için derledik.

Fatih Harbiye 29. Bölüm izle. Show Tv'nin sevilen dizisi Fatih Harbiye 29. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fatih Harbiye 29. Bölümde neler yaşanacak? Fatih Harbiye 29. Bölümde heyecan dorukta. Macit ve Neriman arasındaki son durum ne? Fatih Harbiye 29. Bölüm fragmanı haberimizin devamında.

Fatih Harbiye 29 Mart Cumartesi 19.45 te Show Tv'de
Macit, bulunduğu durumdan kurtulmak için şirkette var gücü ile çalışırken Neriman, yaşadıklarından dolayı tüm sevdiklerini kaybettiğini düşünmektedir. Şinasi’nin, sürekli Neriman’ın yanında olması Rüya’yı artık rahatsız etmeye başlamıştır.
 Cihan, Neriman ve Macit’in buluşmasına vesile olmasından dolayı tedirginlik içindeyken Şahika, evine geri dönmemek konusunda kararlıdır. Faiz bey, Neriman’a olan güvenini iyice kaybetmiştir ve bu konu hakkında artık bir karar vermek zorunda kalacaktır.


İşte Fatih Harbiye 29.Bölüm Fragmanı

                                       fatih harbiye 29 Bölüm Frgamnı izle,fatih harbiye 28 bölüm tek parça izle,macit neriman son durumu nedir,fatih harbiye neriman ,fatih harbiye yeni bölüm izle,fatih harbiye son bölüm kesintisiz izle,fatih harbiye 29 bölüm fragmanı nedir,fatih harbiye macit pelinle evlenecek mi,fatih harbiye neriman sinasiye mi dönücek,nerimanı macit sinasiden kıskanacak mı,büyük aşkın sonu ne olcak,fatih harbiye 29. son bölüm frgamnı ,fatih harbiye sürpriz gelişmeler nelerdir,29.Bölümde neler yaşanacak,FATİH HARBİYE FULL İZLE,fatih harbiye 29 Mart fragmanı izleKategori: , , , , , , , ,

0 yorum

loading...