loading...
Facebookta paylaş

AŞK OYUNU FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRİYOR?VİZYON TARİHİ NE ZAMAN?AŞK OYUNU OYUNCULARI KİMLERDİR?


Aşk Oyunu:


Yönetmenliğini Umut Yüksel'in üstlendiği romantik komedi filmi Aşk Oyunu, 4 Nisan'da seyirciyle buluşacak!
Başrollerinde Kemal Uçar ve Pınar Göktaş'ın yer aldığı romantik komedi filmi Aşk Oyunu'nun çekimleri tamamlandı.

Filmin başrollerinde ayrıca Ebru Öztürk, Lemi Filozof, Dilşad Demir, Bahtiyar Engin, Ali İhsan Varol ve Suzan Kardeş gibi isimler yer alıyor.
Filmin Konusu
Cevat, 28 yaşlarında Mengenli profesyonel bir aşçıdır. İstanbul’da ünlü bir İtalyan restoranında şef olarak çalışmaktadır. Cevat, bir gece rüyasında vefat etmiş babası Ekrem’i görür. Babası vefat ettiğinden beri onu ilk defa rüyasında görmüştür. Ekrem, Cevat’a Galatasaray’ın şampiyon olması için Cevat’ın en yakın iki arkadaşı, Hakkı ve Yılmaz’ı da alarak Bolu’ya mangal yapmaya gelmesini söyler.Ayrıca maç boyunca orada durmalarını, kimseye haber vermemelerini, telefon ve radyonun da çekmemesi gerektiğini söyler. Bütün bunları yaparlarsa Galatasaray şampiyon olacaktır. Ekrem, bir de Cevat’a Cevat Prekazi’nin oyuncu kartını da yanında getirmesini söyler.Ertesi gün Cevat, babasının bütün dediklerini yapar. Hakkı ve Yılmaz ile birlikte maç sırasında mangal yapmak için Bolu’ya giderler. Fakat o gece bekledikleri gibi gitmeyecektir, üç arkadaş beklemediği bir şeyle karşılaşacaktırlar.O geceden sonra Cevat, hayat ve aşk ile olan sınavını geçmeye çalışacaktır.
Aşk Oyunu oyuncuları hakkında yazılarımızı diğer yazılarımızda sizlerle olacak.
Aşk oyunu dizisi vizyon 4 Nisan 2014 tarihin'de girecektir.

Aşk Oyunu Filmi Oyuncuları;
 Kemal Uçar,
 Pınar Göktaş,
 Ebru Öztürk,
 Lemi Filozof, 
Dilşah Demir,
 Bahtiyar Engin,
 Suzan Kardeş 
 Ali İhsan Varol’un

Film beyaz perdeyle 4 Nisan Cuma günü buluşacak.4 nisan 2014 cuma günün olan filmler,sinema izle,Aşk oyunu filmi oyuncuları kimlerdir,film izle,Aşk oyunu konusu nedir,beyaz perde,kemal uçar kimdir,pınar göktaş kimdir,ebru öztürk kimdir,aşk oyunu film oyuncular ve biyografileri,vizyondakiler,aşk oyunu foto galeri


Kategori: , , , , ,

1 yorum:

loading...