loading...
Facebookta paylaş

23 MART PAZAR GÜNÜ İSTANBUL DA TRAFİĞE KAPALI YOLLAR HANGİLERİ - BUGÜN HANGİ YOLLAR KAPALI OLACAK


İstanbulluları yarın yani 23 Mart Pazar günü yine zorlu bir gün bekliyor. Özellikle trafiğe çıkacaklar ve arabasıyla gezmek isteyenlere kötü haber İstanbul da yarın bir çok yol trafiğe kapanacak. 23 Mart Pazar günü AK parti mitingi ve nevroz kutlamaları dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapanacak sizleri bilgilendirmek ve yarın zor durumda kalmamanız için kapacak yolların bilgilerini sizler için paylaşıyoruz.


İstanbul da Yarın 23 Mart Pazar Günü Hangi Yollar Kapalı

SINAVIN BAŞLAMA SAATİNDEN SONRA KAPANACAK

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; aynı gün saat 10.00-13.00 arasında Yüksek Öğretime Giriş Sınavı (YGS) yapılacağından, öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için sınavın başlama saatinden sonra makul bir süreye kadar bu yolların trafiğe kapatılmayacağı ifade edildi.

TRAFİĞE KAPATILACAK YOLLAR

Yapılan açıklamaya göre trafiğe kapatılacak yollar şöyle;

*Onuncu yıl Caddesi (Sahil kuzeygüney girişler ve Yedikule-Topkapı arası)
*Zeytinburnu Varyant’tan Zeytinburnu’na giriş
*Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi önü
*Balıklı Rum Hastanesi önü
*Anıt Mezar’dan gelip 10. Yıl Caddesi’ne girişler
*Samatya hastane yanından sahil kuzey ve güney yola çıkışlar
*Kazlıçeşme pazar önü (Muammer Aksoy Caddesi)
*Yenikapı-Bakırköy Taşhanlar köprü arası sahil yolu

istanbulda yarın hangi yollar kapalı olacak, istanbul da yarın kapalı olacak yollar nereler, istanbul 23 mart hangi yollar kapalı, bugun istanbulda kapalı olan yollar nereler, bügün hangi yollar kapalı, bugün hangi yollar kapalı, istanbulda bugün kapalı olan yollar nereler, istanbulda yarın nereler hangi yollar kapalı, ak parti istanbul mitingi nerde olacak, nevruz kutlamaları nerde olacak, ak parti mitingi canlı izle, nevruz kutlamalrı canlı izle

Kategori: , , , ,

0 yorum

loading...