loading...
Facebookta paylaş

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM FRAGMANI - GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM 22 EYLÜL PAZAR - GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ FRAGMANgüneşi beklerken dizisi yeni fragmanı, güneşi beklerken dizisi 13. bölüm fragmanı, 13.bölüm güneşi beklerken dizisi fragmanı, güneşi beklerkende bu hafta, güneşi beklerken dizisi bu haftaki fragmanı, güneşi beklerken 13. bölüm fragmanı izle, güneşi beklerken 13. bölümde neler olacak, güneşi beklerken 13. bölüm özeti,

Kanal D ekranlarının sevilen ve vazgeçilmez dizisi olan Güneşi Beklerken tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta yeni bölümleri ile ekranlarda olan sevilen dizi Güneşi Beklerken bu hafta da heyecan dolu olacak.

Salı akşamları sevenlerini ekrana kilitleyen Güneşi Beklerken dizisi artık Pazar günleri ekranlara gelecek, Güneşi Beklerken adlı sevilen dizi 13. bölüm ile 22 Eylül Pazar akşamı saat 20:00'de sevenlerinin karşısında olacak. Güneşi Beklerken dizisinin yeni yayın günü ve yayın saatini belirten 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken dizisi yeni bölümü 13. bölüm ile 22 Eylül Pazar akşamı sevenleri ile buluşacak.

Sizlere bu yazımızda Güneşi Beklerken dizisi yeni bölüm olan 13. bölüm fragmanını Paylaşacağız. Yazımızın devamında ise hem fragmanı izleyebilir hemde Güneşi Beklerken dizisi 13. bölüm hakkında bilgiye sahip olmak için Güneşi Beklerken 13. bölüm özetini bulabilirsiniz.


İşte Güneşi Beklerken 13. Bölüm Fragmanı                            

Güneşi Beklerken 12. Bölümde Neler Olmuştu. Dizinin 12. Bölüm Özeti Zeynep, Tayfun’un babası olmadığını öğreniyor. Babasının ve Zeynep’in gerçekleri öğrenmesini istemeyen Melis ise büyük bir çılgınlık yapıyor. Kerem, Melisler’in evinde Cihan Hoca, Demet, Jale ve Tayfun’un olduğu fotoğrafı bulunca bütün parçaları birleştirir ve Melis’i sıkıştırır. Kerem’in telefonunu alan Zeynep, Tayfun ile buluşmaya gider. Jale hastanededir.
Demet ve Cihan da onunladır. Cihan’ı kaybettiğini düşünen Tülin de Cem ile buluşmaya gider. Zeynep’in nereye gittiğini tahmin eden Kerem onun peşinden gider. Öğrendikleri Zeynep’i hem şoke etmiş hem de çok sarmıştır. Zeynep, annesine gider ona gerçekleri söyletmeye kararlıdır. Ancak Zeynep’ten önce, babasının hastanede Demet ile birlikte olduğunu öğrenen Melis de oraya gider. Melis ile Demet konuşurlarken Kerem ve Zeynep de gelirler.
Gerçeğin ortaya çıkmasından korkan Melis, buna mani olmak için büyük bir deliliğe kalkışır. Tülin’e ulaşmaya çalışan Cihan ise ona ulaşamaz. Cem ile buluşan Tülin büyük bir hata yapar. Annesi ile tartışan Zeynep ise evi terk eder. Ne yapacağını şaşıran Demet, Kerem’den yardım ister.
Zeynep’e yardım etmek isteyen Kerem onu evine getirir. Sabah Barış’ın da Keremler’e gelip Zeynep’i Kerem’in yatağında bulması ortalığın gerilmesine neden olur. Melis’i ziyarete gelen Zeynep’in söylediklerini duyan Cihan ise Tayfun ile konuşmaya gider.


Dizi Hakkında YORUM ve TAHMİN Yapabilirsiniz.
Dizinin Yeni Günü Hakkında Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
güneşi beklerken dizisi 13. bölümde melis ölüyor mu, güneşi beklerken dizisi 13. bölümde neler olacak bu hafta, bu hafta güneşi beklerken hangi gün, güneşi beklerken dizisi ne zaman, güneşi beklerken dizisinin yeni günü ne zaman, güneşi beklerken ne zaman yayınlanacak, güneşi beklerken hangi güne alındı, güneşi beklerken yeni bölüm hangi gün saat kaçta, güneşi beklerken günü mü değişti, güneşli beklerken bu hafta hangi gün oynayacak, güneşli beklerken 13. bölüm ne zaman, güneşi beklerken 13. bölüm hangi gün olacak, güneşi beklerken hangi güne alındı

Kategori: , , , , ,

0 yorum

loading...