loading...
Facebookta paylaş

LYS TERCİH SONUÇLARI ÖĞREN - 2013 LYS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI


lys sonuçları açıklandı,lys sonuçları için tıklayınız,lys sonuçlarını öğren,lys tercih sonuçları açıklandı, lys tercih sonuçlarını öğren,lys tercih sonuçları bugün açıklandı,lys tercihleri açıklandı,lys tercihleri açıklandı mı,lys tercih sonuçlarını nerden öğreneceğim,lys tercih sonuçları bugün açıklandı,lysde nereyi kazandım,kazandığım üniversiteyi nasıl öğrenebilirim,hangi üniversiteyi kazandım,Üniversite adaylarının günlerdir bekledikleri sevindirici haber geldi. LYS sonuçları açıklandı. 1 Milyondan fazla gencin ve ailelerinin merakla bekledikleri LYS yerleştirme sonuçları açıklandı. LYS tercih sonuçlarını yazımızın devamındaki linkten öğrenebilirsiniz.

Heyecanla LYS tercih sonuçlarının açıklanmasını bekleyen öğrenciler bugün itibari ile LYS tercih sonuçlarını ösym.gov.tr internet adresinden öğrenebilecekler.

Bu sene LYS sonuç belgeleri basılmayacak ve adreslerine gönderilmeyecek üniversite kayıtları ise 02-06 Eylül tarihleri arasında yapılacak.


LYS TERCİH SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>>


üniversite sonuçları öğren,üniversite tercihlerini öğren,üniversite de nereyi kazanıcam,üniversite de nereyi kazandım nasıl öğrenicem,tercih sonuçları açıklandı,tercihler açıklandı,öss tercihleri açıklandı,ösym gov tr,üniversite tercih sonuçları açıklandı,

Kategori: , , , , , , ,

4 yorum:

  1. Evett sonunda açıklandı.İstanbul üniversitesini kazandım..

    YanıtlaSil
  2. tebrikler bende afyon kocatepeyi kazandım

    YanıtlaSil
  3. benim kuzenimde istanbul üniversitesini kazandı

    YanıtlaSil

loading...