loading...
Facebookta paylaş

Miranda Kerr Kimdir - Miranda Kerr Fotoğrafları - Miranda Kerr Biyoğrafisi - Miranda Kerr ResimleriMiranda Kerr Kimdir, Fotografları ve Kısaca Hayatı...

Tam Adı           : Miranda May Kerr
Doğum Tarihi   : 30 Nisan 1983
Evlilik(ler)i        : Orlando Blomm (2010'dan Beri)
Ülkesi              : Avustralya

Miranda Kerr'nin Hayatını Kısaca Sizler İçin Derledik...


Profesyonel olarak kariyerine 1997 yılında keşfedilmesinin ardından başlar. Şu sıralar moda dünyasının yükselen yıldızları arasındadır. En tanınmış çalışmaları arasında Maybelline ve Victoria's Secret vardır.

Miranda iki çocuklu Kerr ailesinin küçük çocuğudur. Gunnedah adlı küçük bir kasabada yetişmiş ve katolik okulunda okumuştur. 13 yaşındayken Dolly adlı gençlik magazin dergisinin düzenlediği kapak yüzü yarışmasında birinci olmuş, Melbourne Chadwickajansıyla mankenlik sözleşmesi imzalamıştır. Kerr kısa sürede hem okuyup hem de çalışarak kariyer yapmayı başarır ve Avustralya Portmans mağazalar zincirinin TV reklamlarında boy gösterir. Daha sonra da Avustralya ve Yeni Zelanda'daki moda dergilerinin kapaklarını süslemeye başlar. 23 Temmuz 2010 yılında Orlando Bloom ile evlenmiştir. 6 Ocak 2011 günü oğlu Flynn Christopher Bloom'u dünyaya getirmiştir.

2003
Miranda'nın kariyeri fotoğrafçı Erick Seban-Meyer Ober Jeans Paris tarafından gerçekleştirilen bir reklam kampanyası ile başlamış oldu.

2004
New York City’e taşınır ve Next ajansıyla anlaşır. Miranda; Baby Phat, Lisa Ho, Voodoo Dolls, Levi's, Bettina Liano, Nicola Finetti, L.A.M.B, Heatherette, Betsey Johnson, Trelise Cooper, Jets, John Richmond, Blumarine Swimwear, Seafolly Swimwear, Victoria's Secret, Anna Molinari, Roberto Cavalli, Enrico Coveri, Arden B, Cia Maritima, Amuleti J gibi markalara mankenlik yapar.

2006
Maybelline ile anlaşmasından sonra Miranda Kerr Victoria’s Secret defilelerine katılan ilk Avustralyalı manken olur.

2011
2011 Victoria's Secret Fashion Show'da 2.5 milyon dolarlık bir sutyen giydi.
Kaynak - vikipedi
Miranda Kerr Fotografları...

 


  Kategori: , , , , , , , , ,

0 yorum

loading...