loading...
Facebookta paylaş

Erken Seçim Olacak Mı? - Taksim'deki Olaylar Erken Seçimi Getir Mi? - Erken Seçim Ne Zaman Olacak - Erken Seçim Olmalı mı?


güncel,erken seçim mi olacak,erken seçim ne zaman olacak,seçimler ne zaman olacak,erken seçim tarihi ne zaman,seçim tarihi ne zaman,bu olaylar erken seçimi getirir mi, erken seçim olmalı mı,erken seçim olursa kim kazanır,erken seçim nazaman,erken seçim mi olacak,erken seçim tarihi belli oldu,bu olaylar erken seçime neden olur mu,seçimler ne zaman olacak,
Taksim'de Başlayan ve Ülke Geneline Yayılan Bu Olay Erken Seçimi getirir mi? 

Taksimde günlerdir aralıksız süren olaylar dur durak bilmeden devam ediyor ve edeceğe de benziyor ne Başbakan nede eylemciler geri adım atmıyor kim haklı tartışılacak bir konu ama ülkenin her yerindeki karışıklık ayaklanma dahada büyüyeceğe benziyor.

Dünya basını aralıksız bizden bahsediyor iyi yazanlarda var kötü yazanlarda sizce durmalı mı bu olaylar, sizce kim haklı, 4 ağaç meselesi olarak nitelendirilen bu olaylar gün geçti ülke sorunu ve ayaklanmaya yol açtı.

Kimler haklı çıkacak kim kazanacak belli değil ülkedeki bu ayaklanma erken seçimi getireceğe benziyor, erken seçim sizce olmalı mı olursa kim kazanır, hangi parti kazanırsa bu ayaklanma durur.

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz Siz Olsaydınız ne yapardınız Nasıl Bir Yol Çizerdiniz...

Kategori: , , , , , ,

0 yorum

loading...