loading...
Facebookta paylaş

KURTLAR VADİSİ PUSU 201. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - KURTLAR VADİSİ 201. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI İZLE 24/10/2013


kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragmanı, kurtlar vadisi pusu 201. bölüm fragmanı, kurtlar vadisi pusu 201. bölüm fragmanı izle, kurtlar vadisi pusu 201. bölüm fragmanı yayınlandı, kurtlar vadisi pusu 201. fragmanı, kurtlar vadisi pusu yeni bölüm ne zaman, kurtlar vadisi pusu bu hafta yok mu,
ATV ekranların sevilen ve Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi Kurtlar Vadisi Pusu tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta seyirciyi soluksuz ekrana kilitleyen dizi 200. bölüm ile de heyacan dolu bir akşam yaşattı. İzleyici tarafından büyük ilgi ile izlenen Kurtlar Vadisi Pusu 200. bölüm ile yine Perşembe akşamını zirvede kapattı.


Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümü ile 24 Ekim Perşembe günü ekrana gelecek. 
Kurtlar Vadisi Pusu 201.Bölüm Fragmanı İzle


Kurtlar Vadisi Pusu 200. bölüm de önemli gelişmeler oldu. 
Polat Alemdar ve KGT üyeleri uzun zamandır hazırlandıkları Tapınakçıların toplantı anını basarak tüm tapınakçıları öldürmeyi planlıyorlardı, fakat hiçbir şey istedikleri gibi olmadı. Tüm üyeleri ellerinden kaçıran Polat Alemdar ve ekibi daha sonra Büyük Üstad'ın, Elif'i verip tüm tapınakçı üyelerinin Türkiye'den çıkmasını istemesini kabul eden Polat Alemdar, Poyraz'ın yaptığı plan ile yine hüsrana uğramıştır. KGT üyelerinin çatışma ya girmeleri hem Elif'i tehlikeye atmıştır, hemde planın tekrar iptal olmasına sebep olmuştur.
Bu heyecan dolu bölümün ardından yeni bölüm olan Kurtlar Vadisi Pusu 201. Bölüm merakla beklenmeye başlandı. 24 Ekim 2013 tarihinde yeni bölümü ile ekrana gelecek olan sevilen dizi Kurtlar Vadisi Pusu 201. Bölüm Fragmanı izleyerek yeni bölüm hakkında bilgi edinebilirsiniz.


İşte Kurtlar Vadisi Pusu 201. Bölüm Fragmanı İzle.


                                     
                                            
Kurtlar Vadisi Pusu 201. Bölümde Neler Olacak

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde bir çok soru cevap bulacak. Cahit'in gerçek planı ne, Polat artık kendini gösterecekmi, Aldülhey Kara ile neler yapacak, Aldülhey'in planı ne, Akif ve takımı çatışmadan kurtulacak mı? çatışmada Elif vurulacak mı, Cahit büyük Üstad'ı öldürmeyi Başaracak mı, Yeni Baron Murat nasıl bir yol izleyecek, tüm bu soruların cevapları 24 Ekim Perşembe Kurtlar Vadisi Pusu 201.Bölümde olacak.
Kurtlar Vadisi Pusu 201. Bölüm Hakkında YORUM ve Tahminlerinizi Yazabilirsiniz.
kurtlar vadisi pusunun yeni bölüm fragmanı izle, yeni bölüm fragmanı izle kurtlar vadisi pusu, kurtlar vadisin de bu hafta neler olacak, kurtlar vadisi yeni bölüm izle, kurtlar vadisi 24 ekim perşembe izle, kurtlar vadisi pusu 201. yeni bölümü izle, kurtlar vadisi izle, kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragmanı izle, kurtlar vadisi pusu 24 ekim fragmanı, kurtlar vadisi pusu 201. bölüm özeti izle, kurtlar vadisi pusu yeni fragmanı, kurtlar vadisinde bu hafta neler olacak, kurtlar vadisi yeni bölüm fragmanı izle, kurtlar vadisi fragmanı izle yeni 24 ekim

Kategori: , , , ,

0 yorum

loading...