loading...
Facebookta paylaş

YILDIZ TİLBE YENİ ALBÜM ARABESK 2013 - YILDIZ TİLBE YENİ ALBÜM ARABESK ŞARKILARI DİNLE 2013


Etiket:tıldız tilbe yeni albümü arabesk şarkıları,yıldız tilbe 2013 yeni albüm,yıldız tilbe arabesk albümü yeni,yıldız tilbeden arabesk albümü dinle,yıldız tilbe arabesk albümünü indir,yıldız tilbenin yeni albüm şarkıları,yıldız tilbe hangi şarkıları söyledi,yıldız tilbenin yeni albümü,yıldız tilbe yeni albüm mp3 indir,yıldız tilbe yeni albüm tek sevenim sen olsan,yıldız tilbe yeni albüm manalı gözler şarkısı,yıldız tilbe yeni albüm ah bir çocuk olsaydım,yıldız tilbe yeni albümü indir dinle,


Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu kendisini özleyen hayranları merakla nerelerde ve neler yapıyor gibi konuları merak ediyordu ki, başarılı sanatçı Yıldız Tilbe yepyeni bir albümle karşımıza çıkarak sevenlerinin ve müzik severlerin yüzünü güldürdü.

Yıldız Tilbe uzun bir aradan sonra hep aklımda vardı dediği, arabesk albümünü çıkardı. Daha öncede yine hep hayalini kurmuş olduğu ve hep söylediği türkü albümünü çıkararak büyük bir beğeni toplamıştı.
Şimdi ise ünlü sanatçı arabesk albümünü sevenleri ile buluşturdu.
Yıldız Tilbe'nin Arabesk albümü 18 şarkı ve 2 CD'den oluşuyor arabesk müziğin babalarından diye tabir edilen Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay'ın şarkılarının yanı sıra bir çok ünlü isimlerin şarkıları da var.

Şarkı seçiminde zorlandığını söyleyen Yıldız Tilbe tam 730 gün stüdyoya girmiş ve büyük bir özen ve keyifle Yıldız Tilbe Arabesk albümünü hazırlamıştır.
Yıldız Tilbe'nin bir hayali daha olan ve ileri ki zamanlarda gerçekleştirmeyi isteği şey ise bir de Türk Sanat Müziği albümü çıkarmak olduğunu söyledi. Özdemir plak aracılığı ile çıkan Yıldız Tilbe Arabesk albümünü tüm müzik marketlerde bulabilirsiniz.


Yıldız Tilbe Arabesk Albümünde Bulunan Şarkılar...

  1 - TEK SEVENİM SEN OLSAN
  2 - YÜZÜME BAKMAYA YÜZÜN YOK SENİN
  3 - YAR SEVME   (Klibi ve Şarkı Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
  4 - AH BİR ÇOCUK OLSAYDIM (Klibi ve Şarkı Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
  5 - BEN BUYUM
  6 - MANALI GÖZLER
  7 - BU SON OLSUN
  8 - NAZ ÇEKECEK GÜCÜM YOK
  9 - SANA YALAN GELEBİLİR
10 - NE BİLİRDİMKİ
11 - Bİ ÇARE
12 - SENSİZ KAHROLMUŞTUM
13 - DEMEKKİ
14 - ANLAMI OLMAZ
15 - ÇOK SEVDİM
16 - BENDE BİR ANADAN DOĞDUM
17 - HİÇ SEVMEDİNKİ
18 - ADAM MI OLDUN


Albüm Hakkında YORUM Yapabilirsiniz...
En Çok Beğendiğiniz Şarkı Hangisi...

Kategori: , , , , , ,

0 yorum

loading...