loading...
Facebookta paylaş

Umut Bulut Hangi Takıma Gelecek - Umut Bulut Beşiktaş'a mı Geliyor - Umut Bulut Kulüp ve Gol Bilgileri




Tüm Kulüpler Onun Peşinde...

Beşiktaş yönetimi tüm kulüplerin olduğu gibi onlarda ünlü futbolcu Umut Bulut'un peşinde, Forvet hattında iyi bir golcü arayan Beşiktaş ünlü oyuncunun bağlı olduğu Fransız kulubü Toulouse'a 2,5 milyon euro vermeyi gözden çıkardı. Ama Fransız kulüp Umut Bulut için 3,3 milyon euroluk bedel belirlemişlerdi ve bu tekliften geri adım atmıyorlar.

BEŞİKTAŞ YABANCI KONTENJANINI AZALTMAK İSTİYOR

Beşiktaş Umut Bulut'u alarak hem iyi bir futbolcuya sahip olmak hemde yabancı kontenjanını azaltmak istiyor.

İşte Umut Bulut'un Kulüp ve Gol Bilgileri
Umut Bulut Beşiktaş'a Gelecek mi?
Umut Bulut Golleri izle
Umut Bulut Foto Galeri
KulüpSezonLigKupaLig KupasıAvrupaToplam
MaçlarGollerMaçlarGollerMaçlarGollerMaçlarGollerMaçlarGoller
Petrol Ofisi1999-0020----20
2000-0126500--265
Toplam285000000285
Ankaragücü2001-0210----10
2003-04221120--2411
2004-0534920--369
2005-06331623--3519
Toplam90366300009439
İnegölspor2002-03306------306
Toplam306000000306
Trabzonspor2006-07311584--114020
2007-08331443--424119
2008-09331440----3714
2009-10311197--204218
2010-11321343--103717
Total161672617008317688
Toulouse2011-1231510--325
Toplam315100000325
Galatasaray2012-1316110012512113
Toplam980012511410
Kariyer toplam34212233201283384148

Millî takım istatistikleri 

Türkiye Millî Futbol Takımı
YılMaçGol
200710
201010
201170
201252
Toplam142











Kategori: , , , , ,

0 yorum

loading...