loading...
Facebookta paylaş

HAKAN KURTAŞ KİMDİR - AŞK DİZİSİ OYUNCUSU HAKAN KURTAŞ BİYOGRAFİSİ


hakan kurtaş kimdir, hakan kurtaş biyografisi, hakan kurtaş hakkında, hakan kurtaş hangi dizilerde oynadı, hakan kurtaş oynadığı diziler, bugunkihaber.blogspot.com, hakan kurtaş kaç yaşında, hakan kurtaş yaşı, hakan kurtaş, hakan kurtaş kim, hakan kurtaş aşk dizisi, aşk dizisi hakan kurtaş,Yeni sezonda başlayacak olan diziler şimdiden konuşulmaya, oyuncu kadroları ve konuları ile ilgileri çekmeye başladılar. bugunkihaber.blogspot.com Her dizideki oyuncuların merak edildiği araştırıldığı
şu sıralarda adı en çok geçen isimlerden birisi olan Hakan Kurtaş yer alıyor.
Hakan Kurtaş Kanal D ekranlarında başlayacak olan AŞK dizisinde Hazal Kaya ile beraber başrol oynayacaklar.
Şimdiden Hakan Kurtaş kimdir, Hakan Kurtaş kaç yaşındadır, Hakan Kurtaş evli mi gibi soruların sorulmaya başlaması üzerine bugunkihaber.blogspot.com olarak sizlere Hakan Kurtaş hakkında merak edilenleri ve Hakan Kurtaş biyografisini paylaşacağız.


Hakan Kutaş Kimdir

AŞK Dizisi Hakan Kurtaş Kimdir

Hakan Kurtaş 7 Eylül 1988 yılında İzmir de doğmuştur. 25 yaşındaki genç ve yakışıklı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 
Hakan Kurtaş 1,80 cm boyunda 73 kilo ağırlığında ve siyah gözlüdür. Daha önce yine önemli projelerde yer alan Hakan Kurtaş ayrıca profesyonel bir basketbolcudur. Oynadığı dizilerde gözde oyuncu olmayı başaran Hakan Kurtaş bakalım AŞK dizisinde de aynı başarıyı yakalayacak mı.


Hakan Kurtaş Oynadığı Diziler


- AŞK Dizisi
- Bir Çocuk Sevdim
- Ezel
- Vücut


Hakan Kurtaş Resimleri
Hakan Kurtaş Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.
Hakan Kurtaş Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazabilirsiniz.
hakan kurtaş resimleri, hakan kurtaş foto galeri, hakan kurtaş nereli, hakan kurtaş doğum tarihi, hakan kurtaş hakkında merak edilenler, hakan kurtaş evli mi, bugunkihaber.blogspot.com, hakan kurtaş sevgilisi kim, hakan kurtaş sevgilisi var mı

Kategori: , , , , , , , ,

0 yorum

loading...